Головна » Домашній затишок » Як підібрати комод для дитини
ребенок и комод

Як підібрати комод для дитини

Облаштовуючи дитячу кімнату, не варто забувати про місце для зберігання речей або іграшок. Комод є чудовою альтернативою великої шафи, адже для дитини важлива наявність вільного місця для ігор. Наявність невеликого комода полегшить ваше життя і навчить малюка правильно і акуратно зберігати свої речі. Можна вибрати дитячі комоди з цікавими малюнками мультяшних героїв.

Фурнітура для комода

Дитячий комод не повинен мати велику кількість виступаючих деталей, через які можна поранитися. Наявність фурнітури має бути мінімальною, акуратні ручки без гострих країв є відмінним рішенням. При повній відсутності ручок рівень безпеки стає ще вище.

Шухлядки оснащуються невеликими заглибленнями, взявшись за які можна без зусиль відкрити потрібний ящик. Перевагою таких «ручок» стає неможливість їх відкрутити і травмуватися. Також важливо, щоб дитина не отримала травму від випавшого відділення. Тому варто вибирати комоди з телескопічними направляючими, які не дозволяють скриньці випасти.

Види комодів

Для дітей різного віку передбачені певні види комодів.

  1. Для новонароджених і малюків до трьох років прекрасно підійде комод-пеленатор. Зручний для батьків – малюка можна переповити, не побоюючись, що він впаде (пеленатор оснащений бортиками безпеки). Зручний для підростаючих дітей – речі та іграшки можна зберігати в висувних шухлядках.
  2. Для дітей від трьох років – ідентичний звичайному комоду для дорослих, відмінність полягає в оформленні.
  3. Комод для іграшок – місткий елемент меблів дозволить малюкові вчитися самостійності, прибираючи свої речі та іграшки в спеціально відведене місце. Шухлядки досить місткі, а дизайн можна підібрати, виходячи з оформлення дитячої кімнати.

Вибір комода варто здійснювати разом зі своїм малюком (звичайно, якщо йому більше трьох років). Дитина підбере вподобаний комод і з радістю буде складати туди свої речі.

Ідеальний комод

Ідеальний комод володіє переліком наступних якостей:

  • Безпека: відсутність гострих елементів і дрібних деталей зроблять комод відповідним для самих маленьких.
  • Надійність: фурнітура не повинна відламуватися від найменшого дотику.
  • Зручність: комод повинен ідеально підходити для малюка – зручність в відкриванні скриньок і відповідний розмір стануть відмінними характеристиками ідеального комода.
  • Місткість: ящички повинні підходити для різних речей та іграшок різних розмірів.
  • Оформлення: комод, який має в оформленні малюнки улюблених мультяшних героїв і приємне забарвлення чудово доповнить дитячу.

Комод, підібраний спеціально для вашого малюка, буде радувати не тільки вас, але і підростаючу дитину довгі роки.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*