Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецький актор Памір Пекін

Турецький актор Памір Пекін

Турецький актор Памір Пекін / Pamir Pekin народився в Стамбулі 31 травня 1979 року. У рідному місті закінчив середню і вищу школи, потім вступив до Університету Мармара на факультет економетрики. Будучи студентом університету, Памір Пекін брав участь у багатьох театральних постановках міського театру. Почав пробувати себе в якості моделі в рекламних роликах.

У 2007 році продюсери серіалу “Комісар Невзат” запросили Паміра на роль комісара Алі. Це була перша і значуща роль для турецького актора, якому незабаром почали надходити й інші пропозиції про зйомки. У 2013 році Памір Пекін знявся в музичному кліпі Хулії Авшар “A Benim Akılsızım”.

2013 рік став успішним для актора. Його запросили на роль Елькаса Мірзи в “Величному столітті”. Персонаж Паміра Пекіна є братом Тахмаспа – шаха Ірану. Чоловік буде просити у султана Сулеймана притулку. Сестра Сулеймана – Фатьма-султан спробує використовувати Елькаса Мірзу в своїй мережі інтриг, спрямованих проти Хюррем-султан. Актор Памір Пекін вельми привабливий, чого варта його статна постать і вуса і ця роль принесла йому просто грандіозний успіх в подальшому.

У 2015 році Паміра запросили на головну роль в серіалі “Статус стосунків: Усе складно”. Актор зіграв ловеласа і розпусника Мурата.

Ще з юних років Памір Пекін захопився конструюванням яхт. Він обожнює вітрильний спорт, віндсерфінг, бокс. Турецькому акторові цікаві спортивні автомобілі, подобається відпочивати на природі, любить походи в гори. Для нього ідеальна жінка повинна бути неодмінно елегантною, відданою і тільки потім – красивою. Памір Пекін був в тривалих відносинах з фотомоделлю Кюброй Кючюк, потім деякий час турецький актор зустрічався з Сереною Сарикайя.


Памір говорить про себе:

“Я рано пристрастився до вітрильного спорту. Я також обожнюю віндсерфінг, бокс і мені особливо подобаються спортивні автомобілі. Коротше кажучи, я люблю всі види спорту. Крім того, у мене є особливий інтерес до природи. Обожнюю походи в гори. Люблю провести ніч біля багаття на природі з своїми відданими друзями”.

Серіали Паміра Пекін

Полонянка / Tutsak (2017)

Посмішки вистачить / Gülümse Yeter … Kemal (2016)

Статус стосунків: Усе складно / İlişki Durumu: Karışık … Murat (2015)

Справи сердечні / Gönül İşleri … Komiser Kemal (2014 року)

Пилові дороги / Tozlu Yollar (2013)

Красуня і чудовисько / Güzel Çirkin … Serdar (2013)

Величне століття / Muhteşem Yüzyıl … Elkaz Mirza (2013)

Пора тюльпанів / Lale Devri … Cansel (2010)

Гострий ніж / Keskin Bıçak … Kemal (2010)

Контрабанда / Vurgun … Bilinmeyen Adam (2008)

Аеропорт – кращі рейси / Havalimanı – İyi Uçuşlar … Başkomiser Fatih Karahan (2008)

За гратами / Parmaklıklar Ardında … Mert (2009)

Комісар Невзат / Komiser Nevzat … Komiser Ali (2007)

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*