Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецький актор Гюрбей Ілері

Турецький актор Гюрбей Ілері

13 лютого 1988 році в Стамбулі народилась майбутня зірка турецьких серіалів – Гюрбей Ілері (Gürbey İleri). Ще з малих років він став творцем своєї зіркової кар’єри – він вирішив стати кіноактором. Його прагненню до реалізації своєї мрії, можна було тільки позаздрити, адже будучи в юному віці він закінчив курси акторської майстерності, після яких йому відкрився шлях в Бейкентський Університет.

Особисте життя і серіали Гюрбея Ілері

Вперше він був помічений глядачами в телесеріалі «Arka Siradakiler». Вже до двадцяти років, Гюрбей знявся в повнометражному фільмі «Aiakta Gal» де виконував роль Беркіна. До наступної ролі, яка стала для нього знаменною, молодому Гюрбею Ілері необхідно було набрати кілька кілограмів і зайнятися своїм тілом, а все для нової ролі в телесеріалі “Величне століття” змужнілого Шехзаде Мехмета. Також, Гюрбея радував той факт, що він буде грати одному проекті з Халітом Ергенчем.

Особисте життя Гюрбея Ілері

Високий красень (його зріст-186 см) хвилює серця багатьох дівчат, не дивно, що Гюрбей не поспішає міняти що-небудь в особистому житті. Його батько і мама терпляче чекають, коли ж зоряний син вибере з великої армії своїх шанувальниць ту єдину, яка стане його законною дружиною.

Особисте життя Гюрбея Ілері

Особисте життя, молодої людини, не залишилось за межами осягнення нових вершин в кіноіндустрії, в 2011 році на зйомках мелодрами “Моє серце вибрало тебе”, він зустрів чарівну актрису, Езгі Еюбоглу. Зав’язався бурхливий роман, але через рік вони розійшлися.

фільмографія Гюрбея Ілері

Фільмографія Гюрбея Ілері

Кохання проти долі / Kaderimin Yazıldığı Gün (2014 року)

Заборона / Yasak (2014 року)

Величне століття / Muhteşem Yüzyıl (2012)

Моє серце вибрало тебе / Kalbim Seni Seçti (2011)

Ті, хто на задньому ряду / Arka Sıradakiler (2007)

Залишайся на ногах / Ayakta Kal (2008)

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*