Головна » Шоу-бізнес » Турецькі серіали » Турецький серіал Величне століття: Нова володарка (Muhtesem Yüzyil: Kösem)
Турецкий сериал Великолепный век

Турецький серіал Величне століття: Нова володарка (Muhtesem Yüzyil: Kösem)

Слоган серіалу “Величне століття: Нова володарка” – “Сила невинності”.

Турецький серіал “Величне століття: Нова володарка”, що вийде на телеканалі 1+1, розкриває історію життя фаворитки Султана Ахмеда I – Махпейкер або Кьосем-султан.

Серіал, який повертає глядачів у світ, коли основним мірилом справедливості була сила, став справжнім подарунком для мільйонів шанувальників популярного серіалу “Величне століття: Роксолана”. “Величне століття: Нова володарка” є продовженням історії правління династії султанів Османської імперії. Історія Кьосем – це боротьба за право на трон Османської імперії, яку веде наложниця праправнука великого Султана Сулеймана.

актриси в ролі Кьосем

Майбутня правителька найбільшої імперії у світовій історії – Анастасія, відразу привернула увагу серед усіх юних красунь, надісланих в дар Султану Мехмеду, батько Ахмеда. Мати майбутнього султана – валіде Сафіє – вибрала дівчину до гарему спадкоємця престолу Ахмеда. Це був важкий час випробувань не тільки фізичних, а й моральних, але Анастасія подолала все і змогла стати вірною подругою Ахмеда. Красуня полонила розум та серце майбутнього султана. Колишня рабиня стала єдиною володаркою душі Ахмеда.

Анастасія отримала ім’я Мехпейкер, в дослівному перекладі – Лунолика. Султан Ахмед I називав її Кьосем, в дослівному перекладі – Найулюбленіша. Втім, в деяких джерелах, Кьосем ніколи не називалася абсолютної фавориткою.

Кьосем і Ахмед

“Величне століття: Нова володарка” – це продовження історії жіночого султанату, початок якому поклала Хюррем-Султан. Будучи дружиною Султана Сулеймана I, Роксолана отримала найширші права в правлінні імперією. Не менш важливою була роль у правлінні Османською імперією у Нурбану-Султан, дружина Султана Селіма II, яку змінила дружина Султана Мурада III – Сафіє-Султан. Але Кьосем-Султан перевершила своїх попередниць.

За чотирнадцять років, які Кьосем провела поруч зі своїм улюбленим Ахмедом, вона народила йому тринадцять дітей, залишалася йому вірною в справах. Після смерті Султана Ахмеда I, його кохану Кьосем змусили покинути палац.

Кьосем з дітьми

Поки Кесем перебувала у старому палаці, яничари скинули з трону декількох султанів: брата Ахмеда – Мустафу I (психічно нездорового) і Османа II (син Ахмеда I і наложниці Махфіруз). Втім, Кьосем, будучи віддаленою від палацу, не втрачала часу. Вона видала за впливових пашей своїх дорослих дочок, тим самим оточивши себе сильними союзниками. Після повалення і вбивства Османа II, у якого власних дітей не було, на трон зійшов Мурад IV (син Ахмеда I і Кьосем). З цього дня почалася ера правління найвідомішої Валіде – Кьосем, яка тричі отримувала титул регента.

  • Назва серіалу: Величне століття: Нова володарка
  • Оригінальна назва серіалу: Muhtesem Yüzyil: Kösem
  • Рік виходу: 2015
  • Країна: Туреччина
  • Режисер серіалу: Зейнеп Гунай
  • Жанр: Історичний серіал
  • Кількість серій: Перший сезон (серії 1-30). Другий сезон (серії 31-60)
  • Тривалість однієї серії: 02:30:00

акторський склад серіалу Кьосем

Актори серіалу Величне століття: Нова володарка

Хюлья Авшар, Селчук Демір, Мете Хорозоглу, Алікан Юджесой, Йильдиз Чагри Аксой, Аслихан Гюрбюз, Анастасія Цилимпоу, Тюлін Озен.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*