Головна » Шоу-бізнес » Турецькі серіали » Турецький серіал Моє чуже життя / O Hayat Benim
Турецкий сериал Это моя жизнь

Турецький серіал Моє чуже життя / O Hayat Benim

Турецький серіал “Моє чуже життя” / “O Hayat Benim” – це справжня драматична історія про життя дівчини по імені Бахар, яка стала жертвою змов та інтриг.

Турецький драматичний серіал Моє чуже життя

В основі сюжетної лінії серіалу, любов двох прекрасних молодих людей Мехмета і Хасрет, які стали жертвою забобонів своїх батьків. Батько дівчини, Юсуф, не дав дозвіл на шлюб. Але… що може зупинити закоханих? Їх почуття любові тільки зміцнилося і плодом їх романтичних відносин стала поява дитини. Дівчина всупереч гніву батька народила чарівну дівчинку Бахар.

З перших днів життя маля Бахар позбавили батьківської уваги і тепла. Відразу після народження нещасну відправили у віддалену турецьку провінцію. Пройшли роки, і Бахар стала чарівною дівчиною.

Турецький серіал про кохання Моє чуже життя

Але змінилася не тільки Бахар. Її батько, через 20 років, дізнається, що його дочка жива, але вона і не здогадується, що є прямою спадкоємицею величезного статку. Бахар казково багата, але про це знає лише кілька людей. Вся життя головної героїні серіалу “Моє чуже життя” / “O Hayat Benim” зміниться до невпізнання. Але…

Шлях до щастя Бахар проходить через справжні терни інтриг, які плетуть Эфсун і її мама Нуран. Дві жінки мріють про багатство і Бахар для них справжня загроза, так як вони просто вкрали її життя. Нуран, майстерна інтриганка, плете нові мережі для Бахар, але у головної героїні з’явився захисник – Атеш, який закоханий у дівчину і готовий віддати все за її щастя.

Чи зможуть Бахар і Атеш подолати перешкоди, які будують Эфсун і Нуран? Дізнається правду Атеш про вагітність Эфсун? Розкриє всі секрети серіал “Моє чуже життя” / “O Hayat Benim”.

Рік першого виходу серіалу “Моє чуже життя” / “O Hayat Benim”: 2014

Країна: Туреччина

Актори серіалу “Моє чуже життя” / “O Hayat Benim”

Актори серіалу Моє чуже життя

актриса Аху Сунгур в ролі Хулії

Аху Сунгур – Хулія

актриса Селен Сейвен

Селен Сейвен – Рейхан

Süleyman Atanısev – Ільяс

Yeşim Ceren Bozoğlu – Нуран

Sinan Albayrak – Мехмет

Nesime Alış – Аділь

Gülsen Tuncer – Семра

Neslihan Акар – Сурейа

Şan Bingöl – Альп

Ozan Güler – Арда

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*