Головна » Шоу-бізнес » Турецькі серіали » Турецький серіал Кохання Мер’єм
Турецкий сериал Мерьем

Турецький серіал Кохання Мер’єм

“Кохання Мер’єм” – новинка 2017 року серед турецького серіаловиробництва, створена за мотивами мелодрами з Південної Кореї “Таємна любов”. Серіал випустили в прокат 2 серпня 2017 року. У створенні серіалу брали участь найталановитіші люди турецького кіномистецтва: Башар Башарир, Ерол Авджі, Мустафа Шевки Доган. Жанр серіалу: драма, мелодрама. Кількість серій: 30 (тривалість 120 хвилин).

Сюжет серіала “Кохання Мер’єм”

Сюжет цього серіалу розповідає нам про життя і пригоди молодої дівчини Мер’єм. Вона живе звичайним життям і займається нудною роботою, вона працює касиром на платному автобані. У неї прекрасний характер, вона красива і приваблива, всі її люблять. Вона добра, хороша собою, чиста помислами, так ще й в її грудях палає любов. Є у неї і коханий, Савджі Октай, що займає високу посаду прокурора. Але на жаль, її обранець зовсім не такий гарний, як може здатися. Октай – егоїстичний кар’єрист, який користується всіма оточуючими його людьми, щоб досягти успіху. Він бреше в очі люблячої його дівчині, а за її спиною зустрічається з багатою Беліз.

В один, далеко не прекрасний, день Октай збиває дівчину. Дівчину звуть Севинч і вона була нареченою спадкоємця одного з багатих кланів – Саваш Саргуна. Мер’єм, бажаючи врятувати свого коханого і його кар’єру прокурора, на якій ця ситуація позначиться не кращим чином, бере провину за те, що трапилося, на себе.

Проходить кілька років і Мер’єм виходить на волю, де усвідомлює всю глибину і дурість свого вчинку, дозволивши посадити себе в тюрму. Багато людей відкрито ненавидять дівчину, принижують її і не хочуть мати нічого спільного з вбивцею, втім їх поведінку і мотиви зрозумілі. Так ще й наречений загиблої Севинч вирішує помститися вбивці, чого б це йому не коштувало. Він готовий знищити Мер’єм, буквально спопелити і розвіяти прах за вітром. Але чим більше Саваш дізнається про цей випадок і про саму Мер’єм, тим сильніше сумнівається в її винуватості. Та й сама дівчина вже шкодує про свій вибір. Але відступати вже пізно, всі мости спалені.

Чи зможуть Мер’єм і Саваш знайти щастя і спокій?

Чи наздожене справжніх злочинців правосуддя?

Ви отримаєте відповіді на всі ці питання, якщо звернете увагу на цей серіал на телеканалі 1+1.

Актори серіалу “Кохання Мер’єм”

Головних героїв зіграють турецькі актори, що відзначилися і в інших проектах:

актриса Серенай Акташ

Серенай Акташ – Барджу

Фото з серіалу “Кохання Мер’єм”

турецький серіал Кохання Мерєм

турецький серіал Кохання Мерєм

турецький серіал Кохання Мерєм

турецький серіал Кохання Мерєм

турецький серіал Кохання Мерєм

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*