Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецький актор Фуркан Андіч
актер Фуркан Андич

Турецький актор Фуркан Андіч

Фуркан Андіч / Furkan Andic народився четвертого квітня 1990 року в найбільшому місті Туреччини – Стамбулі. Властиво своєму знаку зодіаку (хлопець Овен), Фуркан відрізняється самовпевненістю, доброзичливістю перемішаної з запальністю.

Молодий актор має змішані коріння, так як тато Фуркана турок, а мама корінна боснійка. Популярність акторові принесла головна чоловіча роль в популярному турецькому серіалі “Солодка помста”.

Всю свою юність Фуркан провів в Аташехир – провінції Стамбула, де здобув середню освіту в школі та ліцеї. Вищу освіту майбутній актор захотів отримати за кордоном, для чого обрав Україну. У 2007 році Андіч вступив до Політехнічного університету в столиці України – Києві. Після курсів з вивчення мови, Фуркан Андіч був зарахованний на факультет економіки. Правда закінчити освіту в такому престижному університеті, Фуркан не зміг і, після першого курсу, повернувся на Батьківщину.

популярний актор Фуркан Андіч

Спочатку мрією майбутньої зірки телесеріалів був театр. Але після довгих умовлянь близького друга Фуркан Андіч вирішив спробувати свої сили в кіно. Спочатку він звернувся в модельне агентство, яке просуває молодих талантів і починав свій успішний шлях в кіноіндустрії з рекламних зйомок. Перша справжня роль в серіалах прийшла до Фуркана в 2011 році. Він виконав роль Мерта в популярному на той момент серіалі “Щоденники коледжу”. Хлопця помітили інші продюсери, що дало поштовх його кар’єрі.

Особисте життя Фуркана Андіча

Молодий і красивий актор завжди користувався популярністю серед представниць протилежної статі. На його рахунку безліч романів і розбитих сердець. Преса постійно сватала Фуркану Андічу актрис з якими він знімався в серіалах. Правда обзавестися сім’єю і дітьми поки акторові не пощастило. На даний момент Фуркан в стосунках з молодою актрисою Ділян Чічек Деніз. Пара заявляє про серйозні почуття і плани на спільне майбутнє. Вперше їх поцілунок таблоїди помітили на заході на підтримку тварин, після чого зірковій парі довелося оголосити про свої стосунки.

Фуркан з актрисою Ділян Чічек Деніз

Фільмографія Фуркана Андіча

Команда нареченого (2017)

Кохання Мер’єм / Meryem (2017)

Солодка помста (2016)

Ображені квіти (2015)

Рятуючись від дощу (2013)

Назвала я її Феріха (2011 – 2012)

Фільмографія Фуркана Андіча

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*