Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецький актор Екін Коч / Ekin Koç
Турецкий популярный актер Экин Коч

Турецький актор Екін Коч / Ekin Koç

Народився Екін Коч (повне ім’я Ісмет Екін Коч) / Ekin Koç в 1992 році в місті Манагват (провінція Аланія, Анталія). Після школи майбутня зірка турецьких серіалів вирушив до Стамбула, де вступив на фінансово-економічний факультет ВНЗ (Інформаційний університет Стамбулу).

Однак Екіна приваблювала не економіка. Весь свій вільний час майбутній актор присвячував курсам акторської майстерності та англійської мови. Разом з тим варто зазначити, що пристрасть до світу шоу-бізнесу не пов’язана із спадковістю – батько Екіна працює в сфері туристичного бізнесу, а мама працівник банку.

В 21 рік (в 2013 році) почалася акторська кар’єра Ісмета Екіна Коча. Перша роль майбутній зірці дісталася, можна сказати, випадково – щасливий «квиток» на акторських пробах. У серіалі “Я відкрию тобі таємницю” Екін Коч зіграв з відомою актрисою турецького кіно Демет Оздемір. На щиру гру актора звернули увагу критики, відзначивши його точне перевтілення в образ персонажа.

Кьосем і Ахмед

Завдяки позитивним відгуками за сценічну майстерність, Екін зміг обійти своїх конкурентів роль Султана Ахмеда в серіалі “Величне століття: Нова володарка”. Тимур Савджі, продюсер історичного серіалу, довірив Екіну одну з ключових ролей і, як свідчать високі рейтинги і позитивні відгуки, не помилився.

Неслихан Атагюль і Екін Коч в серіалі

Екін Коч, незважаючи на наявність відносно невеликого досвіду, вже встиг стати номером один в декількох популярних, як у Туреччині, так і за її межами, серіалах. У списку фільмів Екіна – “Спадкоємці”, “Все, що залишилося мені від тебе” (партнером по знімальному майданчику була популярна актриса Неслихан Атагюль, відома нам по серіалу “Нескінченне кохання”), “Алі і Ніно” і “Марал”.

У серіалі “Марал” партнерами Екіна по знімальному майданчику були Халіт Ергенч, Хазал Кай і Арас Булут.

2016 рік для Екіна Коча став найуспішнішим у кар’єрі. Визнанням його акторського таланту стала перемога в номінації “Найуспішніший кіноактор року” на премії Садри Алишик.

Актор продовжує роботу в кіно і в кінці 2017 року був запрошений на головну роль у серіалі “Секрети життя”. Варто зазначити, що головну жіночу роль в серіалі зіграє популярна актриса Хазар Эргючлю.

Хазар Эргючлю і Екін Коч в серіалі

Особисте життя Екіна Коча

Экін не прагне виставляти на показ своє особисте життя. Про те, чим захоплюється актор і, як проводить дозвілля, можна судити лише за опублікованими в соціальній мережі Инстаграм фото. Відомо, що з 2013 року Екін Коч підтримує тісні стосунки з турецькою актрисою Ділой Данішман.

Актор захоплюється футболом і тенісом, а також чудово грає на гітарі.

Дата народження: 21 червня 1992 року

Знак зодіаку: Близнюки

Місце народження: Анталья, Туреччина

Зрост: 180 см

Сімейний стан: не одружений

Фільмографія Екіна Коча

Я відкрию тобі секрет (2013-2014)

Мене звуть Гюльтепе (2014)

Все, що мені залишилося від тебе (2015)

Алі та Ніно (2016)

Величне століття: Нова володарка (2015-2016)

Секрети життя (2017)

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*