Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецький актор Джан Яман
Турецкий актер Джан Яман

Турецький актор Джан Яман

Джан Яман (Can Yaman) – молодий початківець турецька актор, який ще не встиг проявити себе в повній мірі. За оцінкою критиків, відрізняється особливо чуттєвої і живий гравець. На даний момент головне його досягнення – роль в серіалі «Рання пташка», до цієї ролі встиг знятися в 4 інших маловідомих турецьких серіалах.

Біографія

Родина Джана – Стамбул. З’явився на світ 8 листопада 1989 року. Через кілька років після його народження з сім’ї пішов батько, кинувши маленького Джана з матір’ю без будь-якої підтримки. Дідусь і бабуся по материнській лінії були турками – вони родом з Югославії і Македонії.

У школі Джан Яман був найкращим учнем. У 2012 році його взяли в програму з обміну студентами, але з часом повернувся на батьківщину. Після прибуття додому вступив до коледжу Bilfen, який знаходиться в Стамбулі. Спочатку Джан і не підозрював про своє акторський талант – він вибрав навчання в напрямку юридичної сфери.

Після коледжу, який він закінчив у Стамбулі, а після вступив до престижного університету на адвоката в тому ж місті. Саме під час навчання в університеті Джан зацікавився акторською мистецтвом – він заради тренування дикції, постановки мови, вдосконалення артикуляції і просто розваги відвідував театральні курси, але не замислювався про те, щоб стати актором.

Турецкий актер Джан Яман

Шість місяців після закінчення університету Джан працював на популярну юридичну компанію “PricewaterhouseCoopers”, при цьому не кидаючи театральний гурток. Одного разу один актора побачив його гру, і після виступу із захопленням сказав йому, що якщо він при такому акторський талант працює адвокатом – він дурень.

Джан вирішив себе спробувати в кастингу на роль «Бедиров» в серіалі «Справи сердечні» 2014 року, і пройшов випробування. Однак, режисер зажадав від актора схуднути і скинути м’язову масу, так як вважав, що у Джана занадто великі плечі.

Яман зміг себе добре зарекомендувати в своєму першому серіалі як актор, але багато людей відгукуються про нього, як про запальну, непередбачуваному і іноді жорстокому людині. Під час зйомок у Джана був ряд скандалів з режисерами, актрисами і журналістами. Деякі подавали на нього в суд за моральні і фізичні знущання. З цих причин відносини у актора – рідкість.

Особисте життя

Найбільш помітними були стосунки з актрисою Ачельей Топалоглу. Вони обидва були в головних ролях фільму «Любов на зло», де і знайшли один одного. Але після закінчення зйомок фільму вони розлучилися.

Джан Яман с Ачельей Топалоглу

Ходять чутки, що Джан спеціально закохав у себе дівчину, щоб картина вийшла більш живою.

До недавнього часу у актора були відносини з колегою по роботі Бестемсу Оздемір. Незважаючи на те, що сам актор розповідав про відносини з цією актрисою дуже мало, вона не скупилася на подробиці їхнього особистого життя.

Джан Яман с Бестемсу Оздемир

Вона вважала, що в стосунках вони були щасливі, ніколи не сперечалися і в конфліктних питаннях завжди знаходили компроміс. І, що цікаво, через два тижні після цих слів Бестемсу сама вирішила поставити крапку над цими стосунками, заявивши, що не хоче мати нічого спільного з Джаном Яманой.

З 2018 роки актор в серйозних відносинах з Демет Оздемір, турецької актрисою, яка зіграла Санем в «Ранньою пташці».

Джан Яман с Демет Оздемир

Джан зізнався, що поки не збирається робити Демет пропозиції про заміжжя, але заїкнувся про те, що створення сім’ї – справа скорого часу.

У Джана багато різноманітних розваг. У шкільні роки він випробував практично всі види спорту, в тому числі і екстремальні, але на даний момент займається лише безпечними видами атлетики, так як травми можуть перешкоджати акторську кар’єру.

Його найбільші захоплення – баскетбол, настільний теніс та бадмінтон. У вільний час любить грати на музичних інструментах і практикуватися в мовах, з яких він знає італійську, німецьку та англійську. Джан володіє ними на рівні носія.

В даний час актор грає роль у фільмі «Рання пташка», де за сюжетом розігрується чергова любовна історія.

Фільмографія

  • Рання пташка (серіал, 2018 – …)
  • Повний місяць (серіал 2017)
  • Хто з нас не любив? (Серіал, 2016)
  • Любов на зло (серіал, 2015)
  • Справи сердечні (серіал, 2014 року)

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*