Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецька актриса Серен Шіріндже

Турецька актриса Серен Шіріндже

Серен Шіріндже (Seren Şirince) народилася 1 січня 1991 року в місті Ізмір, Туреччина, є турецькою актрисою. Популярність молодій актрисі принесла роль Айшегюль в телесеріалі “Статус стосунків: Усе складно”.

Вона закінчила свою освіту на театральному відділенні “Yeditepe University”. Серен Шіріндже – прекрасна актриса, яка отримала свій перший акторський досвід в серіалі “Час чистилища”. Пізніше вона зіграла провідну роль в знаменитому серіалі “Статус стосунків: Усе складно”, актриса зіграла роль Айшегюль, а її партнером на знімальному майданчику був красень Берк Октай. Саме ця роль розкрила нові грані актриси і допомогла добитися значного результату в своїй кар’єрі.

Свої перші кроки на театральній сцені, Серен зробила в юному віці з навчання в театрі Хан в Ізмірі. У 2014 році вона брала участь в знаменитій постановці “Берег озера” в театрі “Талімхане”.

У 2016 році Серен Шіріндже була названа “Кращою актрисою комедійного жанру”. Нагороду вручили в “Yeditepe University”.

Фільмографія Серен Шіріндже

Що не зробить закоханий (серіал 2017 – …)

Статус стосунків: Усе складно (серіал, 2015 – 2016)

Час чистилища (серіал, 2011 – 2012)

4 коментарі

  1. Серен ти супер!!!фільм “ЩО НЕ ЗРОБИТЬ ЗАКОХАНИЙ” ТИ врятувала .своєю грою, наскільки ти класно передає емоції в усіх своїх роботах.Супер! Удачі тобі і не втрачай себе .жду твоїх робіт,

  2. серен одружись з джаном прошу тебе не будь з муратом

  3. Крістіна

    Серен ти дуже красива та талановита особа продалжай в тому дусі я тобі жилаю щоб ти була самою найкращою і щоб ти і в житті одружилася з Джаном бо ви сосдані друг для друга ??????❤???

  4. Серен Шіріндже-талановита актриса,бажаю їй гарних ролей.Ніколи не любила турецькі серіали,але гра цієї актриси мене здивувала,невже є цікаві актори в Туреччині

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*