Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецька актриса Нюрсель Кьосе

Турецька актриса Нюрсель Кьосе

Що ви знаєте про турецьку актрису Нюрсель Кьосе? Багато хто відповість, що нічого не знають про неї, але… варто сказати Керіман і, звичайно ж, все стає на свої місця. Нюрсель Кьосе чудово зіграла роль нахабної і жадібної, але разом з тим життєрадісної і веселої сестри Озкана в серіалі «Уламки щастя».

Турецька актриса Нюрсель Кьосе (Nursel Köse) народилася 29 березня 1961 року, а свою кар’єру в кіно почала в 16 років. За тридцять років вона знялася більш, ніж в 20 фільмах, в числі яких популярні турецькі серіали.

Керіман стала улюбленим персонажем турецького серіалу, а її інтриги всі сприймають, як якусь віддушину в складних сімейних колотнечах. На подив творців серіалу, саме персонаж Нюрсель Кьосе стала улюбленицею глядачів.

Всі шанувальники «Уламки щастя» переживають за відносини між Джиханом і Гюльферен, милуються елегантною Ділярою, але перед екраном збирає всіх Керіман.

Негативні моменти з головними героями, буквально підриває сміх і неординарність Керіман.

Незважаючи на горезвісну жадібність (і що стосується їжі, і, звичайно ж, грошей) героїні, вона користується справжньою популярністю і, безсумнівно, у кожного шанувальника серіалу, є бажання заглянути в приватне життя Нюрсель Кьосе. Як розповідає сама актриса, в ній є багато спільного з Керіман, але є і значні відмінності.

І Нюрсель, і Керіман пов’язані з Німеччиною. Актриса так як і її героїня відправляються в далеку країну в молодості. Нюрсель, яка наполовину німкеня, покинула Туреччину з однією метою – отримати диплом архітектора, але… повернулася з дипломом актриси.

Обидві не мають дітей. Не ясно, чому автори серіалу вирішили залишити Керіман без дітей, але для Кьосе – це усвідомлений вибір. Відомо, що Нюрсель віддає перевагу активному відпочинку і багато подорожує. В одній з розмов вона поділилася, що спостерігає за тим, як проходить життя дружини її брата. «Виховання дитини, осілість, я не хочу цього для себе!» – сказала Нюрсель.

Актриса обожнює свободу – не перестає подорожувати. Її можна часто зустріти в аеропортах Стамбула і на приміських зупинках Берліна. Любить свята і ніколи не відмовляється прийняти професійний виклик. Нюрсель дуже товариська і легко заводить нових друзів.

У сімейному житті Нюрсель Кьосе, як і у Керіман, також багато чого не склалося. Відомо, що у неї був тривалий зв’язок з коханим чоловіком, але який так і не переріс в шлюб. Після розриву, вона не впала в депресію, а навпаки сприйняла це як знак згори і завжди хвалиться, що подобається чоловікам.

За твердженням Нюрсель головне, що відрізняє її від Керіман – це манера одягатися! Актриса обожнює декольте, короткі спідниці і сітчасті панчохи. Вона впевнена у своїй сексуальності і завжди прагне підкреслити свою жіночу красу.

Нюрсель ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом і підтримує ідеальну форму за допомогою фізичних вправ і обмеженнями в їжі. Улюблені ласощі актриси – кислі зелені яблука.

Серіали за участю Нюрсель Кьосе

Ein Fisch namens Liebe (ТВ 2017) Німеччина

Пекло (2017) Німеччина

Propaganda 2 (2016) Німеччина

Не тікай, брат (2016) Туреччина

Içimde Akan Nehir (2015) Туреччина

Повний контроль (ТВ, 2015) Німеччина

Уламки щастя (серіал, 2014 – 2017) Туреччина

Ягня (2014 року) Туреччина

300 слів по-німецьки (2013) Німеччина

Поганий шлях (серіал, 2012) Туреччина

Червона косинка (серіал, 2011 – 2012) Туреччина

72-а камера (2011) Туреччина

Чужа (2010) Німеччина

Людина без серця (серіал, 2008) Туреччина

Вбивство в Стамбулі (серіал, 2008) Туреччина

Турецький для початківців (серіал, 2006 – 2008) Туреччина

München 7 (серіал, 2004 – 2016) Німеччина

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*