Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецька актриса Берен Гьокйилдиз

Турецька актриса Берен Гьокйилдиз

Юне дарування турецьких серіалів, актриса Берен Гьокйилдиз (Beren Gökyıldız), народилася 29 серпня 2009 року в Стамбулі. Маму дівчинки звуть Міне, а батька – Еждер.

Турецька актриса Берен Гьокйилдиз з батьками

Берен Гьокйилдиз з батьками

Маленька актриса, завдяки своєму безперечного таланту і милій зовнішності, вже завоювала серця мільйонів телеглядачів не тільки в Туреччині, а і за її межами.

Берен вчиться в початковій школі в одному з ліцеїв Стамбулі. У кіно дівчинка почала зніматися з 2014 року. Вперше глядачі побачили Берен в серіалі “Сім’я мого чоловіка / Kocamın Ailesi”, де вона зіграла роль Пелін Окай. Безпосередня і весела дівчинка підкорила серця мільйонів телеглядачів. Потім Берен знялася в рейтинговому проекті, в телевізійному шоу “Güldüy Güldüy”.

Наступною роботою Берен Гьокйилдиз стала роль в серіалі “Мама”. У серіалі разом з Берен Гьокйилдиз зіграла відома турецька актриса Джансу Дере, яку ми пам’ятаємо по ролі іранської принцеси Фірузе в серіалі “Величне століття”.

Турецька актриса Берен Гьокйилдиз в серіалі Мама

Берен Гьокйилдиз в серіалі Мама

Серіал “Мама” розповідає про непросту долю маленької дівчинки Мелек. З дитиною жорстоко поводяться найближчі люди. Матері дівчинка заважає налагодити особисте життя, а коханець матері б’є дитину. Незважаючи на всі труднощі долі, Мелек залишається доброю дівчинкою. Вона вірить в чудеса і сподівається, що коли-небудь її життя, немов за помахом чарівної палички, зміниться на краще. Чи зможе її нова мама подарувати їй нове життя з новим ім’ям – Турла?

У 2016 році Берен Гьокйилдиз знялася в художньому фільмі “В порожньому місці” (Boşu Bir Yerde), а в 2017 році на екрани вийшов фільм з її участю під назвою “Bal Kaymak”.

Турецька актриса Берен Гьокйилдиз

Берен Гьокйилдиз

Берен Гьокйилдиз – володарка декількох телевізійних премій і нагород. У 2015 році дівчинка отримала медіа-премію від Стамбульського університету розвитку як “Найбільш вподобана глядачами юна актриса”. У 2016 році Берен Гьокйилдиз була удостоєна премії 43-го кінофестивалю “Золотий метелик” в номінації “Кращий юнний актор”. У 2017 році відразу два університети – Бількент і Університет Мімара Сінана – визнали Берен Гьокйилдиз найкращою маленькою актрисою року, вручивши свої премії в цій номінації.

У Берен Гьокйилдиз є сторінка в соціальній мережі Instagram, на якій вона регулярно публікує власні фотографії.

Фільмографія Берен Гьокйилдиз

Мама/Anne (2016)

Güldüy Güldüy (2016)

Сім’я мого чоловіка (2014 року)

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*