Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецька актриса Бегюм Кютюк

Турецька актриса Бегюм Кютюк

Чарівна красуня-актриса, Бегюм Кютюк (Begüm Kütük), народилася в прекрасному містечку на березі Егейського моря на заході Туреччини – Ізмірі, 27 серпня 1980 року. На відміну від інших дітей у неї була можливість отримати прекрасну освіту: спочатку в школі Намік Кемаль, потім в приватному Ізмірському ліцеї. Після цього актриса вирушила до Франції, де їй вдалося вступити до університету Нансі II і вивчитися за фахом “Засоби масової інформації, зв’язок”.

У віці 21 рік актриса почала зніматися в серіалах. Її сім’я сповідує іслам, відповідно суворі релігійні правила є для них непорушними. Саме вони сприяли тому, щоб актриса зберегла своє обличчя, а конкретно, не брала участі в скандалах і не з’являлася на сторінках “жовтої преси”. Роботи Бегюм представлені не тільки серіалами турецької тематики, як могло б здатися. Актриса активно знімається в короткометражних фільмах, а також бере участь в різних виставах на театральних підмостках.

Бегюм у серіалі Корольок - пташка співоча

За чудову гру в ролі Джолі, в постановці “Звичайне диво”, Бегюм удостоїлася звання “Краща актриса”. Бегюм Кютюк продовжує зніматися в різних рекламних роликах, входить до складу журі на різних кінофестивалях, що дозволяє з повною впевненістю сказати: актриса вкрай затребувана!

У серіалі “Корольок – пташка співоча” актрисі довелося приміряти на себе досить цікаву, нетипову для турецької дівчини роль спокусниці Неріман, в якій Бегюм розкрила глядачам ще одну зі своїх таємничих граней. Великим успіхом для Бегюм стала роль Дефне в серіалі “Кохання проти долі”. Чудова гра актриси сподобалась не тільки турецьким глядачам, але принесла їй популярність в багатьох країнах світу.

Дефне в серіалі Кохання проти долі

Критики вважають, що образ негативної героїні у серіалі «Корольок – пташка співоча» не пішов на користь актрисі, але сама Кютюк так не вважає. Неріман – всього лише прототип жінки, яка любить всім серцем і прагне зробити все заради близької коханого чоловіка. Ясна річ, що така поведінка вкрай завинили турецькими традиціями… У серіалі в ролі Кямрана сам Бурак Озчівіт – ще один привід для заздрості актрисі.

Особисте життя Бегюм Кютюк

Бегюм вже кілька років перебуває в шлюбі з Ерділем Яшароглу і вважає, що їхня сім’я живе в любові та злагоді, не дивлячись на велику зайнятість подружжя.

Бегюм вже кілька років перебуває в шлюбі з Ерділем Яшароглу

Фільмографія Бегюм Кютюк

Незаймана любов (2016)

Кохання проти долі (серіал, 2014 року)

Корольок – пташка співоча (серіал, 2013 – 2014 року)

Змія (2012)

Квітка темряви (серіал, 2011)

Між двома послідовними (2010)

Романтична комедія (2010)

Крила Гедже (2009)

Долина вовків (серіал, 2003 – 2005)

Ангел (міні-серіал, 2002)

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*