Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецька актриса Серенай Акташ
Турецкая актриса Серенай Акташ

Турецька актриса Серенай Акташ

Про популярну актрису кіно та серіалів по імені Серенай Акташ (Serenay Aktaş) знає кожен другий житель Туреччини. Вона відома завдяки своїм досягненням у сфері спорту. Також варто відзначити її чималий внесок в акторську діяльність. Дівчинка народилася в Анталії 1 жовтня 1993 року.

Серенай була цілеспрямованою і пробивною дитиною. Можливо, чималу роль зіграло те, що самого раннього дитинства вона поринула у світ спорту. Її пристрастю і віддушиною був футбол, де вона показала себе з найкращої сторони. Вона багато часу провела, тренуючись, а результати, які вона змогла показати, дійсно захоплювали. Адже вона змогла забити 24 м’ячі, зігравши в 19 матчах.

актриса та спортсменка Серенай Акташ

Крім спорту дівчину притягувала сфера телебачення. У 15 років вона була запрошена для зйомок в рекламі. Але найбільший успіх дівчині принесла її перша роль у фільмі “Зроблено в Туреччині”. Даний фільм приніс Серенай популярність і відкрив нові можливості для подальшого зростання. Приваблива зовнішність Акташ користується попитом і її активно залучають для зйомок музичних кліпів.

актриса Серенай Акташ в купальнику

Телеглядачам України Серенай Акташ відома по ролі Айше Хатун в серіалі “Величне століття”. В 2017 році акторку запросили на одну з головних ролей в серіалі “Кохання Мер’єм”.

Серенай Акташ в серіалі Величне століття

Фільмографія Серенай Акташ

Кохання Мер’єм (2017)

Ножиці (2016)

Фігурант (2015)

Діагноз: Майже не закохані (2015)

Помилковий світ (2012)

Величне століття (2011 – 2014)

Задній ряд (2007)

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*