Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецька актриса Гізем Караджа
Турецька актриса Гізем Караджа

Турецька актриса Гізем Караджа

Гізем Караджа (Gizem Karaca) – турецька актриса і модель, яка представляла Туреччину в конкурсі Міс Світу в 2011 році. Народилася 7 вересня 1992 року в Стамбулі, Туреччина. Її мати, албанського походження, звуть Мюневвер, а батька, народився в Салоніках, Греція, Кунейт.

Коли Гізем Караджа виповнилося 7 років, її сім’я переїхала в США, а потім до Канади. Через сім років Гізем повернулася до Туреччини і закінчувала середню школу, а потім планувала вступити до університету і вивчати соціологію. Вона також вивчала літературу та французьку мову; проходила платні підготовчі курси для професійних моделей. Пізніше її стали запрошувати на фотосесії і брати участь в рекламах.

У 2011 році Гізем успішно пройшла кастинг на участь в серіалі “Величне століття”. Потрапити в таку команду і суперхітовий серіал було колосальним успіхом для Гізем, тому що до цього вона ніколи не знімалася в кінематографі. Здавалося, що перед нею відчинилися всі двері – вона активно почала брати участь в різних проектах як в якості моделі, так і в якості актриси.

У 2013 році Гізем була затримана для надання свідчень у вживанні наркотиками, що значно зіпсувало її репутацію. Вона поїхала в Нью-Йорк для вивчення акторської майстерності в престижній Академії кіно.

У 2014 році вона знімалася в серіалі “Сільська пані”, який мав високі рейтинги, а акторська гра Гізем була визнана критиками і турецької аудиторією.

У 2015 році Гізем запросили на роль комісара Мерджан в серіалі Нескінченне кохання. Роль складна і багатогранна і дівчина прекрасно впоралася з нею.

Особисте життя Гізем Караджа

Для любителів різних точних даних про артистів повідомимо. Гізем має зріст сто сімдесят сантиметрів, її вага не перевищує п’ятдесяти п’яти кілограм, колір очей коричневий. Актриса вільно говорить англійською мовою. Дівчина має декілька захоплень: фотографування, читання, гру в теніс і плавання, верхову їзду, танці, туристичні походи і навіть написання невеликих оповідань на історичні теми. Турецька актриса Гізем Караджа у вересні 2017 вийшла заміж за Кемаля Екмекчі.

Фільмографія Гізем Караджа

2017 Буря всередині мене / Içimdeki Fırtına (серіал) … Deniz

2016 Вулиці Стамбула / Istanbul Sokaklari (серіал) … Nazlı

2015-2017 Нескінченне кохання / Kara Sevda

2014 Я люблю тебе, мій чоловік / Seni Seviyorum Adamim … Ezel

2014 – 2015 Сільська красуня / Güzel Köylü (серіал) … Gül Sümbül

2013 – 2014 У мене все ще є надія / Benim Hala Umudum Var (серіал) … Umut Özden / Korkmaz

2012 Я назвала її Феріха / Adını Feriha Koydum (серіал) … Güneş Sancaktar

2012 У будинок впала блискавка / Eve Dusen Yildirim (серіал) … Muazzez

2011 – 2014 Величне століття / Muhtesem Yüzyil (серіал) … Cariye 4

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*