Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецька актриса Демет Оздемір
Турецкая актриса Демет Оздемир

Турецька актриса Демет Оздемір

Відома турецька актриса Демет Оздемір народилася 26 лютого 1992 в Коджаелі, який розташований в північно-західній частині Туреччини.

Біографія

У Демет є брат Волкан і сестра Дерья. Однак батьки турецької зірки не живуть в шлюбі з 2000 року. Після розлучення мама Демет відвезла трьох дітей в столицю країни – Стамбул.

Саме в цей період перед дівчинкою відкрилися необмежені можливості в розвитку своїх талантів. Демет володіла артистизмом і шармом, які почала активно розвивати, вибравши для цього навчання в танцювальному гуртку. Виступала в складі групи «Ефес Кізларі». Виступи колективу стали свого роду підтримкою баскетбольної команди Анадолу Ефес.

зовнішні дані актриси

Не раз зовнішні дані актриси забезпечували їй потік пропозицій від піар-менеджерів. Вони запрошували Демет зніматися в рекламних роликах.

Коли дівчині виповнилося 20 років, вона знялася в рекламному кліпі авіаліній «Пегасіус». В майбутньому кіноактриса визнається, що саме ця робота дуже її захопила.

Будучи танцівницею, мала досвід участі в підтанцьовці в кліпі виконавця Мустафи Сандалу «Ateş Et Ve Unut». Також вона бере активну участь у благодійності, сприяючи фонду «Losev».

Особисте життя

У процесі зйомок «Запах полуниці» Демет захоплюється актором, який зіграв Бурака (Юсуф Чим). Після кількох місяців бурхливого і яскравого роману пара прийняла рішення про спільне життя. Шанувальники пророкували їм швидкі заручини і надалі шлюб.

Демет Оздемір і Юсуф Чим

Деякі ЗМІ писали про одруження в 2016 році. Однак Юсуф переключився на іншу актрису, що знімаються з ним в картині «Сільська пані». Після розставання все спільні знімки були видалені з соціальних мереж, а актриса важко переживала цей період.

Через деякий час дівчина знайомиться з колегою по серіалу Фуркані Палали, виконавцем ролі Онура в серіалі «Номер 309».

Демет Оздемір з Фуркані Палали

Факт цих відносин був зафіксований на фотографіях під час їх спільних походів у клуби. Але ці відносини не тривали довго.

Також дівчина була у відносинах з футболістом Огуз Озьякупа, які тривали близько року. Потім Демет помічали в компанії актора Сєчкіна Оздеміра.

Демет Оздемір з Джаном Яманой

В даний час Демет Оздемір в серйозних відносинах з Джаном Яманой, турецьким актором, що зіграв з нею солодку парочку в «Ранньою пташці». Однак про подальші плани пара не поширюється.

Фільмографія

Закінчивши навчання, дівчина приймає рішення вступити в школу Шакіхі Теканда на курс акторської майстерності. Перші запрошення на кінопроби дівчина отримала завдяки минулого досвіду зйомок у численних рекламних роликах. Саме в них Демет була помічена агентами і запрошена для співпраці.

Дебютної стала роль Айлін в кінокартині «Я відкрию тобі таємницю». За сюжетом потрібно було розкрити образ молодої дівчини, що управляє електрикою, яка допомагає нещасній жінці в пошуках зниклої дочки.

На екрани фільм вийшов в 2013 році, і ця подія, здавалося б, могло ознаменувати початок акторської кар’єри Демет. Однак прем’єра не викликала належного визнання з боку глядачів, але це не завадило майбутній зірці зійти на щабель слави.

Другий кінокартиною для юної зірки став фільм «Курт Сеит і Олександра» (2014 року). Демет зіграла сміливу і відважну російську пралю Аліну Соколову. Вона працювала зі знаменитими людьми турецької кіноіндустрії, такими як Ківанч Татлітуг і Фарах Зейнеп Абдуллах.

Курт Сеит і Олександра

Завдяки цій другорядної ролі кіноактриса отримала популярність, а разом з нею невичерпний потік пропозицій.

Регулярно стали виходити на екрани фільми з її участю:

  • 2015 рік – комедійний фільм «Тримайте слово», роль подружки Бахадир. Кінострічка відображає історію про загробне життя і вічну дружбу між двома молодими людьми.
  • 2015 рік – мелодраматичний серіал «Запах полуниці» і головна роль Асли. В основі сюжету лежить історія кохання, що почалася з лютої ненависті кондитера до забезпеченого красеню – Бураку. Історія наповнена смішними моментами і романтичними сценами.
  • 2016-2017 роки – комедійний серіал «Номер 309», в якому зірка зіграла роль Лали. Після зради жениха героїня йде на побачення з хлопцем, але за безглуздим збігом обставин плутає столики, і знайомитися з Онуром. Випадковість, яка обернулася для героїв сильними почуттями.
  • 2017 рік – актриса Демет Оздемір бере участь в проекті сценариста Бурака Аксака, який вийшов під назвою «Танець любові». У цій стрічці дівчині дістається головна роль танцівниці. Героїня переживає складний життєвий період і знаходиться на межі самогубства. Саме про таку роль мріяла Демет Оздемір.

В даний час грає одну з головних ролей в популярному серіалі «Рання пташка».

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*