Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецька актриса Бестемсу Оздемір
Турецкая популярная актриса Бестемсу Оздемир

Турецька актриса Бестемсу Оздемір

Бестемсу Оздемір / Bestemsu Özdemir – актриса і модель турецького походження, народилася в Стамбулі 20 квітня 1992 року. Ровесники в дитинстві дали їй прізвисько “одні брови”. Навчалася вона у Французькому ліцеї при храмі Св.Бенедікта, потім поступила на дизайнерський факультет Стамбульського університету.

Моделлю дівчина стала вже на третьому курсі ліцею, працюючи з торговою маркою “Mavi Jeans”. Пізніше вона познайомилася з Джемом, брат якого знаменитий Ківанч Татлітуг. В подальшому Джем став її агентом. Це знайомство допомогло їй стати ще й актрисою.

актриса турецьких серіалів Бестемсу Оздемір

У 2014 році вона приступила до зйомок у серіалі “Брудні гроші і любов” кінокомпанії “Ay Yapım”, що принесло їй нагороду від “Televizyondizisi” за кращу роль другого плану. Її напарниками на зйомках були Небахат Чехре, Туба Бюйюкюстюн, Енгін Акюре, що є відомими акторами. Для Бестемсу Оздемір це був великий крок вперед.

Особисте життя Бестемсу Оздемір

Зараз актриса щаслива в стосунках з турецьким актором Йігітом Киразчі, що зіграв Мерта в серіалі “Війна троянд”. Крім того, було відомо, що вона була у відносинах з іншим турецьким актором Алі Ерсаном Дуру, з яким актриса, згідно з інформацією зі ЗМІ, зустрічалася з 2013 по 2014 рік. Будучи хорошим дизайнером, вона створює образи собі сама. Дуже любить штани кльош, високі підбори, відкриті блузки і довгі жакети. Крім того, вона дуже любить прикраси з дорогоцінними каменями, вважаючи за краще смарагди і алмази. Серед дизайнерських марок одягу Бестемсу вибирає Balmain, Marc Jacobs, Dolce & Gabbana.

актриса Бестемсу Оздемір в турецьких серіалах

Бестемсу Оздемір дуже активна, життєрадісна дівчина, що має масу захоплень у вільний від роботи час. Одним з таких її захоплень є заняття пілатесом. Ще один її інтерес – тварини, вона із задоволенням допомагає бездомним братам нашим меншим знайти хороший будинок. У минулому актриса зустрічалася з Озані Теміле, який є власником притулку для собак.

серіали Бестемсу Оздемір

Фільмографія Бестемсу Оздемір

Кращий аромат в світі 2 (2017)

Кохання Мер’єм (2017)

Ми вам передзвонимо (2017)

Tabula Rosa (2015)

Мами і Матері (2015)

Брудні гроші, брехлива любов (2014 – 2015)

Сакарья-Фират (2009)

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*