Головна » Шоу-бізнес » Актори турецьких серіалів » Турецька акторка Аху Сунгур
популярная турецкая актриса Аху Сунгур

Турецька акторка Аху Сунгур

Турецька акторка Аху Сунгур / Ahu Sungur народилася в Стамбулі 5 лютого 1981 року. Вже в ранньому дитинстві Аху почали прищеплювати любов до мистецтва. Батьки майбутньої зірки турецьких серіалів регулярно відвідували театр.

Завдяки старанням батьків, Аху вже будучи ученицею початкової школи, знала, що її майбутнє – це сцена. Володіючи прекрасними вокальними даними, дівчина була бажаною учасницею всіх театральних постановок в школі Semaver Kumpanya. Після отримання базової освіти Аху вступила до Стамбульської театральної академії. Будучи студенткою вона почала грати в театрі і робити перші кроки в кіно.

турецька акторка кіно і серіалів Аху Сунгур

Незважаючи на те, що акторську кар’єру Аху Сунгур розпочала в 1999 році, справжня слава до неї прийшла в 2011 році. Справжнє визнання принесла роль у популярному серіалі в Туреччині і за її межами – “Назвала я її Феріха”. Не менш успішним став і 2014 рік. Аху запросили на одну з головних ролей у серіалі “Моє чуже життя”.

У березні 2018 року актриса припинила зйомки в новому турецькому серіалі “Чукурдере”. Аху заявила, що не бажає продовжувати роботу через причини постійних переносів зйомок.

Особисте життя Аху Сунгур

У 2002 році В житті Аху відбулася знаменна подія, вона стала дружиною Суата Сунгура. Через три роки, у 2005 році у подружжя народився син – Еге. Після появи дитини актриса прийняла рішення про припинення роботи в кіно, Аху прагнула якомога більше часу проводити з дитиною.

  • Ім’я: Аху Сунгур / Ahu Sungur
  • Дата народження: 5 лютого 1981 року
  • Знак зодіаку: Водолій
  • Рід діяльності: актриса кіно і серіалів
  • Місце народження: Стамбул, Туреччина
  • Сімейний стан: заміжня

актриса турецьких серіалів Аху Сунгур

Фільмографія Аху Сунгур

Чукурдере (2017-2018)

Нехай звершиться чудо (2018)

Моє чуже життя (2014)

Відчайдушні домогосподарки (2011-2013)

Шлях Еміра (2012)

Назвала я її Феріха (2011)

Непрощений (2007)

Тисяча і одна ніч (2006)

Небезпечні вулиці (2006)

Няня (2000)

Ми повинні залишитися разом (1999-2003)

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*