Головна » Здоров'я » Що ми знаємо про мікрофлору кишечника
мікрофлора кишечника

Що ми знаємо про мікрофлору кишечника

Мікрофлору в кишечнику складають мікроорганізми непатогенного характеру. Вони завжди є всередині кишечника здорових людей. Їх існування відбувається тому, що є симбіоз. Поява флори вже спостерігають в період після народження. Вона продовжує зберігатися все життя.

Коли йде процес метаболізму, беруть участь ліпіди, жирні кислоти, білірубін. Мікрофлора забезпечує водний і сольовий обмін. З її допомогою посилюється перистальтика.

Мікрофлора:

  • регулює місцевий імунітет, клітинний і гуморальний.
  • нормалізує стан слизової в кишечнику,
  • допомагає засвоюватися кальцію і деяким мінеральних речовин,
  • синтезує деякі складові компоненти в білках.

Якщо мікрофлора в кишечнику змінює свій склад, це тягне поява серйозних наслідків.

Це буває, коли в організм проникають патогенні мікроорганізми. Усередині системи травлення їх в нормі не повинно бути.

Патології утворюються, коли людина неправильно харчується. Важливо вивчити основні функції товстого кишечника. Якщо білки вживаються в малій кількості, а вуглеводи у великій, доводиться страждати сімбіонтним мікроорганізмам.

Дисбактеріоз виникає, коли людина часто емоційно не урівноважений. Наявність постійних стресів надає поганий вплив на організм з кишечником. Кишкова мікрофлора не переносить хронічних впливів.

Дисбактеріоз розвивається, коли є хвороби системи травлення. Це процеси запалення, ферментопатия. Коли лікують інші органи, також може порушиться склад мікрофлори. Якщо регулярно вживати сульфаніламідні препарати з антибіотиками, проходять лікування гормонами і хімічну терапію, теж порушується мікрофлора.

У багатьох людей може бути харчова алергія. Вона з’являється, коли людина не переносить деякі продукти.

Часто такий алергією страждають діти. Вона виражається деякими ознаками. Нерідко є свербіж, кропив’янка, набряки, кишкові ознаки. Болить живіт в нижній частині, нудить.

Погане всмоктування

Якщо дисбактеріоз триває протягом тривалого часу, тоді змінюється метаболізм. З’являється енергетична недостатність, гіповітаміноз. Одночасно є анемія, іонні порушення. При інтоксикації з’являється слабкість, головний біль, незначно підвищується температура.

Щоб оцінити міклофлору кишечника, лікарі призначають здачу аналізів. Необхідно виконати взяття зіскрібка з кишечника.

І запам’ятайте: не займайтеся самолікуванням – зайдіть на офіційний сайт, дізнайтеся у фахівців на офіційному сайті подробиці вирішення проблеми.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*