Серіал Мама/Anne

Турецький серіал Мама/Anne – це історія однієї нещасної дівчинки, що зазнала в ранньому дитинстві жорстокого поводження з боку своєї власної матері, співробітниця одного з місцевих павільйонів, і її коханця.

Але дівчинка, незважаючи на своє непросте життя, наповнене негативом, дивним чином не втрачає оптимізму. Вона постійно фантазує, придумує свій світ і будує повітряні замки. Це допомагає їй прикрашати своє існування. Мелек (Б.Гьокйилдиз) впевнена в тому, що рано чи пізно все налагодиться, і вона зможе стати щасливою, а поки потрібно почекати.

Незважаючи на свій дитячий вік, вона вже звикла жити самостійно. Готувала собі їжу, робила собі зачіску, готуючись до школи і багато іншого. Адже матері Мелек не залишалось часу піклуватися про свою доньку. Вона була зайнята на роботі і своїм коханцем, який бив дитину ременем з кожного дрібного приводу. Але одного разу сталось насправді страшне – чоловік змусив Мелек нафарбувати губи помадою, одягнути дорослий одяг та дивився весь час на неї збоченими очима, і якби на той момент не прийшла б її мати, невідомо, щоб збоченець зробив з бідолашною.

Загалом, життя Мелек було справжнім пеклом, поки на її шляху не з’явилася Зейнеп, яку прислали до школи тимчасово замінити хворого вчителя. З часом, вона прив’язалася до бідолашної дівчинки, і, бачачи її неймовірні страждання від життя поряд з матір’ю і її збоченим коханцем, жінка вирішує таємно відвезти Мелек так далеко, щоб їх ніколи та ніхто не знайшов.

Але не все так буде добре як планувала Зейнеп. Що ж насправді сталося з Мелек, коли моряки виявлять улюблену червону шапочку дівчинки, плаваючу на воді біля пірсу? Чи зможе Зейнеп захистити дівчинку, яка знайшла не тільки нове імя – Турла, а і нову маму?

Режисер серіала Мама/Anne: Мерві Гіргін Айтекін

Актори серіала Мама/Anne

Турецька актриса Джансу Дере

Джансу Дере – Зейнеп

зірка турецьких серіалів Вахіде Перчин

Вахіде Перчин (Гьордюм) – Гюнюль

Турецький актор Серхат Теоман

Серхат Теоман – комісар Сінан

Турецька актриса Берен Гьокйилдиз

Берен Гьокйилдиз – Мелек/Турла

Гонджа Вуслатері турецька актриса

Гонджа Вуслатері – Шюле

Беркай Атеш

Ґюленай Калкан

Джан Нергіз

Алізе Вахіде Перчин

Ахсен Ероглу

Волкан Юнал

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*