Головна » Шоу-бізнес » Майстер шеф підлітки. Фінал 30 травня назвав переможця

Майстер шеф підлітки. Фінал 30 травня назвав переможця

Майстер шеф підлітки став проектом не стільки переможців, скільки нових відкриттів. Хто міг очікувати, що учасник на ім’я Тетяна, без найменших знань в кулінарії стане фіналістом, а Юрій, який демонстрував відмінні знання, залишиться за бортом?

Так, Настя й Кароліна, протягом усього сезону показували відмінні результати і, незважаючи на помилки, було очевидним, що ці дві учасниці гідні суперфіналу. Тетяна крім своїх знань з світу моди і краси нічим особливим не відзначився, але все ж вона у суперфіналі і з цим треба змиритися.

І так суперфінал Майстер шеф підлітки 30 травня 2018 року

На кухні-студії з’явилися не тільки учасниці суперфіналу, але і двадцятка учасників яким пощастило набагато менше. На балконі за своїх дітей переживали їхні батьки.

Тетяна прийняла рішення готувати на закуску тунця в паніровці. В якості основного блюда дівчина приготувала каре ягняти.

В якості закуски у Кароліни були креветки з трьома соусами. В якості основного блюда каре ягняти, але з декількома видами соусу.

У Анастасії було дійсно унікальне блюдо на закуску з кількома техніками приготування. А ось основне блюдо – каре ягняти, але з варіантом приготування – копчення.

В цілому в учасників було складне меню, за винятком Тетяни, яка для себе вирішила, що шлях до успіху – це простота.

Судді приступили до дегустації і став очевидний абсурд всього сезону. Просте блюдо Тетяни стало ваууу!!!, а страва Анастасії з кількома техніками приготування викликало питання. Як так???

Ситуація з основним блюдом при дегустації не стала безхмарною. Блюдо Кароліни, незважаючи на фантастичне приготування, викликало питання – мало технік приготування.

А далі основне блюдо Тетяни – судді в шоці. Все чудово і бездоганно за винятком прожарювання каре.

В результаті вибору суддів переможцем Майстер шеф підлітки стала Настя!!! Вітаємо дівчину з перемогою! Вона гідна цього титулу!

Анастасія Кобиляцька

Вік: 16 років

Місце проживання: р. Харків

Улюблена страва: «Київський» торт

Анастасія – завжди впевнена в собі дівчина. Вона впевнена у своєму виборі і знає чого хоче від життя, і кожен день йде до своєї мрії. Ще з раннього дитинства вона зрозуміла, що хоче стати шеф-кухарем. Готувати Анастасія почала з 7 років, а з 14-ти стала захоплюватися кондитерськими виробами. Незважаючи на свій юний вік, у Анастасії вже є досвід роботи на професійній кухні. Друг сім’ї взяв Настю до себе в ресторан на кухню, але з часом дівчина з посудомийки стала корисною і в якості кухаря. Вона обожнює експериментувати на кухні і надавати новизни класичним стравам. Також Анастасія виступає проти всіх шкідливих звичок, а особливо проти куріння і алкоголю.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*