Головна » Діти » Куди подіти енергію дитини?
діти

Куди подіти енергію дитини?

Більшість дітей є дуже рухливими, у них багато енергії, яку їм потрібно кудись дівати, тому батькам доводиться знаходити оптимальні заняття, щоб відволікти своїх синів та дочок. Нерідко мами і тата роблять серйозну помилку, закриваючи дитину в своїй кімнаті з книжкою та змушуючи читати по великому обсягу сторінок, адже досить часто дане рішення призводить до сумних наслідків. У таких ситуаціях малюки починають хуліганити, часто б’ються в дитсадку чи школі.

Причиною цього є те, що крім звичайного проведення часу діти потребують активних занять, щоб витрачати всю накопичену енергію в потрібне русло.

Щоб уникнути цієї проблеми, батьки зазвичай вирішують віддати свою дитину в будь-який творчий гурток, записати на танці, спортивні секції та інші уроки с рухомим проведенням часу. Також мами намагаються забезпечити своїм дітям регулярні прогулянки на свіжому повітрі.

Але досить часто у батьків немає часу водити дітей на всі ці секції, до того ж далеко не в кожному населеному пункті (особливо в селах) ці гуртки працюють. В таких ситуаціях не варто опускати руки і залишати проблему без належного рішення. І одним з найкращих виходів є покупка дитячого велосипеда. Замовити якісний, стильний та надійний ровер для сина або дочки в Україні можна на сайті інтернет-магазину Spok.

Переваги їзди на велосипеді для дітей

 

Переваги їзди на велосипеді для дітей

Якщо у вашого сина або дочки буде бажання завести власний велосипед та регулярно на ньому кататися, ви надовго забудете про проблеми, куди подіти енергію дитини. Адже під час велопоїздок діти витрачають багато фізичних сил в мирне русло. До того ж це вкрай корисно для їхнього власного здоров’я. За твердженням фахівців, їзда на велосипеді надає такий благотворний вплив на дитячий організм та його здібності:

  • Координація рухів. Таке заняття тренує вестибулярний апарат, дозволяє навчитися координувати свої рухи, працювати одночасно руками та ногами, тримати рівновагу. Дитина з кожною поїздкою стає все більш спритною та впевненою у своїх силах. Але лікарі не рекомендують вчити дитину кататися на велосипеді до трьох років, адже у малюків ще слабкі м’язи, які не призначені на серйозні фізичні навантаження.
  • Підтримка тонусу м’язів. Завдяки їзді на велосипеді розвиваються литкові і інші м’язи нижніх кінцівок, преса та малого тазу. Тому велосипедні прогулянки дозволять уникнути багатьох проблем в більш дорослому віці. До того ж зміцнюючи м’язи стоп, дитина усуває найменші ознаки плоскостопості.
  • Правильна постава. Велосипед добре розвиває довгі м’язи тіла – природний м’язовий корсет, який зміцнює хребет і не дає йому викривлятися. Тому малюк, який з раннього дитинства катається на велосипеді, в майбутньому буде мати гарну поставу. Катання на ровері також рекомендовано в якості лікувальної процедури дітям з Х-подібними ніжками. Ставлячи між ногами дитини широку планку, можна виправити їх кривизну.
  • Красива фігура. Заняття велоспортом нормалізує обмін речовин та допомагає спалювати зайві калорії. Фігура дівчини стає більш стрункою, а у майбутніх юнаків більш чітким стає рельєф м’язів.
  • Витривалість серця. Під час їзди на велосипеді зміцнюються судини та серцевий м’яз. Загальна витривалість організму істотно підвищується, завдяки чому діти будуть краще себе почувати, менше втомлюватися, будуть значно легше долати труднощі в навчанні та спорті.
  • Здорові легені. Велопрогулянки на свіжому повітрі є відмінним тренуванням для дихальної системи. В результаті збільшується об’єм легенів і, як наслідок, підвищується вміст кисню в крові.
  • Підтримка зору. Пересуваючись на велосипеді, дитина змушена дивитися вдалину перед собою, а боковим зором бачити те, що поруч. У цей час відбувається тренування очних м’язів, які з роками стають більш еластичними.
  • Зміцнення імунітету. Завдяки регулярним велопрогулянкам поліпшується апетит та посилюється захист організму від інфекційних та застудних захворювань.
  • Нервова система. Їзда на велосипеді заспокоює нервову систему, допомагає боротися зі стресами, відволікає від проблем в школі та побутових негараздів.

 

Переваги їзди на велосипеді для дітей

Також до переваг їзди на велосипеді можна віднести концентрацію уваги, забезпечення гарного настрою та соціалізації дітей в суспільстві.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*