Головна » Кулінарія » Компанія VIVO
VIVO

Компанія VIVO

Піклуючись про здоров’я споживачів по всьому світу, компанія VIVO більше 10 років випускає сухі закваски, виготовлені на основі корисних бактеріальних культур. Завдяки їх використанню на звичайній кухні можна приготувати кефір, сир, ряжанку або йогурт, що позитивно впливають на здоров’я. Мільйони людей вже переконалися в цьому і включили в свій раціон корисні кисломолочні продукти домашнього приготування.

Про нас

Бренд VIVO почав свою діяльність з розробки унікальних бактеріальних складів, призначених для сквашування молока. За 13 років роботи спеціалісти і технологи компанії вивчили понад 10 тисяч штамів бактерій, щоб створити кращі закваски з високою ефективністю і корисними властивостями. Продукція Віво проходить багатоступінчастий контроль і відповідає сертифікатам якості:

  • Не містить ГМО.

  • Має унікальний склад: біфідо-і лактобактерії, дріжджі, ферменти, кефірний грибок.

  • Рекомендована дієтологами для постійного вживання, дитячого і дієтичного харчування.

  • Не має протипоказань.

Продукція бренду випускається в Україні, в м. Бровари. Закваски виробляють у формі сухого порошку, в герметичній, стерильній упаковці, що робить їх використання в домашніх умовах зручним, простим і безпечним. Дізнатися більше щодо заквасок можна на офіційному сайті VIVO https://www.zakvaski.com/ua/ — весь асортимент продається з доставкою по Україні за фіксованими, доступними цінами.

Переваги та користь заквасок Віво

Незважаючи на різноманітність фабричної кисломолочної продукції, домашній кефір, ряжанка або йогурт перевершують їх за якістю і користю:

  • Мають в своєму складі тільки молоко та закваску.

  • Не містять підсилювачів смаку, барвників, ароматизаторів.

  • Підходять як дітям, так і дорослим, в тому числі спортсменам, вагітним жінкам, підліткам в період активного росту.

  • Населяють кишечник корисними бактеріями, що позитивно позначається на імунітеті і травленні.

  • Сприяють природним процесам очищення організму і позбавлення від токсинів.

Використовувати закваски дуже просто – не потрібно купувати дороге обладнання, знадобиться звичайний посуд, термос або йогуртниця. Кожна баночка має інструкцію із застосування, де вказана кількість молока і спосіб приготування. Асортимент заквасок задовольняє найвимогливіших споживачів, а доступна ціна робить їх вигідними порівняно з промисловими аналогами.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*