Головна » Краса » Хна для волосся. Її корисні властивості
Хна для волос

Хна для волосся. Її корисні властивості

Хна є натуральним продуктом, завдяки якій ваше волосся стане більш красивим, міцним і здоровим.

Хну виготовляють з лавсонєвого листя – це чагарник, який росте в Африці і середньому Сході. Також роблять і безбарвну хну із стебел лавсона, у них немає фарбувальних пігментів. Безбарвна хна підійде тим, хто не хоче фарбувати своє волосся, а тільки відновити і зробити більш міцними і блискучим. Роблячи маски із хни для волосся, при бажанні і більшого ефекту, можна додавати трав’яні екстракти, наприклад кропив’яний екстракт, лопух або ромашку, а також ефірні масла. Тримати таку маску на свойому волоссі не більше 2 годин.

Хну використовують також як засіб боротьби з лупою, вона не викликає алергічних реакцій. Для фарбування волосся потрібно враховувати його відтінок, чим світліше волосся, тим менше часу потрібно на їх забарвлення. Якщо Ви володарка світлих тонів волосся тримайте хну 5 – 10 хвилин, час фарбування також залежить, який відтінок Ви хочете отримати в результаті. На темному волоссі, тримайте хну протягом 40-ка хвилин. Власницям чорних локонів, доведеться тримати хну кілька годин на голові.

Фарбувальні пігменти хни, досить глибоко проникають в структуру волосся, і робити завивку після фарбування хною, або фарбувати волосся хімічної фарбою не варто взагалі. Такі дії можуть призвести до того, що ваше волосся придбає зеленуватий або синюватий відтінок. Єдине рішення дочекатися, коли волосся відросте, і зістригти те які були пофарбовані хною.

При виборі хни, потрібно звернути свою увагу на її колір, він повинен бути жовто-зелений, не купуйте хну з червонуватим відтінком – це говорить про те, що вона прострочена. Також запам’ятайте, хна дуже швидко втрачає свої властивості, якщо її не зберігати у вакуумній упаковці.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*