Головна » Краса » Догляд за волоссям у холодну пору року
Как правильно ухаживать за волосами в холодное время года

Догляд за волоссям у холодну пору року

Зимовий період – важкий час року не тільки для нашої шкіри, але і ціле випробування для стану нашого волосся. Справжнім стресом для них стає різкий перепад температур на вулиці холодно і жарко в приміщенні, плюс сухе повітря вдома і в офісі, а також є невеликий вибір сезонних вітамінів у нашому раціоні, і якщо Ви носите головний убір, то ще й починають посилено електризуватися в результаті тертя волосся саме взимку. А нам так хочеться виглядати бездоганно в будь-який час дня і ночі, не кажучи вже про пори року.

Восени найбільш актуальні в салонах краси та перукарнях процедури по відновленню волосся.

У довгого волосся перехід температур від теплих до холодних, за словами перукарів, викликає зневоднення шкіри голови і волосся, що в результаті призводить до посічення кінчиків, а кучерявого волосся – до сухості, ламкості і безжиттєвісті. Живлення волосся порушується погіршенням кровообігу шкіри голови від холоду.

Допоможуть нам подарувати шовковистість і блиск, відновити волосся, поліпшити кровообіг, пом’якшити та зволожити шкіру голови необхідний догляд за ними в зимовий період і правильно підібрані для цього засоби по догляду за волоссям та шкірою голови.

Стрижка вирішить питання видалення посічених кінчиків, а якщо Ви не хочете, то буде досить кожні 7-8 тижнів стригти посічені кінчики. Можна також використовувати у вирішенні даного питання домашню косметику (різні настої і косметичні масла).

У питанні сухості, безжиттєвісті і ламкості необхідно відновити водний баланс, для цього потрібно підібрати спеціальний вітамінізований шампунь з натуральними компонентами (різні екстракти, наприклад, кропиви, кореня женьшеню або протеїни пшениці, шовку тощо).

Сироватки, бальзами і різноманітні маски забезпечать додаткове харчування Вашим пошкодженим і ослабленим волоссям.

Для правильного вибору необхідних засобів по догляду за волоссям необхідно керуватися такими принципами:

— при покупці потрібно орієнтуватися на потребу для свого волосся, зволожуючих і що інтенсивно живлять без обважнення для всіх типів волосся;

– до вибору потрібно підходити комплексно, на шляху до краси вашого волосся необхідно знати 4 головні кроки: захист, живлення, зволоження і очищення (поживні спреї і маски, бальзам — ополіскувач і шампунь).

Що стосується посиленої електризації волосся, то тут має значення обранний вами гребінець. Фахівці радять використовувати виріб з ебоніту для розчісування, який має антистатичну дію або ж дерев’яний гребінець з натуральною щетиною.

Гаряче повітря надає негативний вплив для вашого волосся при використанні фена, не кажучи вже про плойки і утюжки або випрямлячі. При можливості, дайте волоссю висохнути природним шляхом, а якщо ні, то намагайтеся підсушувати в режимі холодного повітря.

Залишити коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.Обов'язкові поля помічені *

*